instagram
logo

Služby

To, čo je pre niekoho nereálne, je pre nás možné.

mesto

Naše služby pre mesto

Sme mladý, kreatívny a vytrvalý tím, ktorý pomáha mestám a spolupracuje s nimi pri zvyšovaní informovanosti občanov, a pri znižovaní reklamného smogu (ktorého je v niektorých mestách viac než dosť).

optimalny stav

Aby sme mohli zvýšiť informovanosť občanov a návštevníkov mesta, pristupujeme k tomu formami:

Uličného orientačného systému

ktorý umiestňujeme v meste vždy na hlavných a kľúčových orientačných bodoch, vďaka ktorým sa občania alebo návštevníci v meste nikdy nestratia.

foto foto foto foto foto
Komerčného systému

ktorý sa umiestňuje na stĺpoch verejného osvetlenia a takýmto spôsobom pomáha podnikateľom navigovať svojich zákazníkov priamo k nim. Komerčný systém, ktorý prevádzkuje naša spoločnosť, zabezpečuje mestu stabilný a dlhodobý príjem do rozpočtu, a tento príjem môže mesto ďalej prerozdeľovať medzi svoje podstatné zámery a činnosti.

foto foto foto foto foto

Aj vy si myslíte, že je vo vašom meste veľa reklamy? Pýtate sa, čo s tým?

Táto problematika trápi nejedno mesto. My sme sa preto rozhodli mestám pomôcť a vyvinuli sme Systém na evidenciu reklamných stavieb. Vďaka nemu majú mestá výborný prehľad o všetkých povolených a nepovolených reklamách v ich meste - získavajú do svojich vlastných "rúk" nástroj, ktorý im pomôže v boji s reklamným smogom. Zároveň sa v mestách podieľame aj na odstraňovaní nepovolených reklamných stavieb. Mestá tak majú vyriešený problém nielen so samotnou evidenciou reklamných stavieb, ale aj s ich odstránením. Súčasne tak získajú ucelený prehľad o stave všetkých reklamných stavieb v meste.

Zviditeľnite sa

Sme mladý, kreatívny a vytrvalý tím, ktorý pomáha malým aj veľkým mestám.

Kontaktujte nás